Vylepšete chuť svého spermatu

Sex je ve vztahu jednou s nejdůležitějších věcí, pokud to neklape v posteli, nebude to klapat vůbec. Váš sexuální život může ovlivnit několik věcí, které však jde vždy řešit. Nedílnou součástí milování je i orální sex. I přesto, že si to většina mužů nepřizná, jeho chuť může být někdy opravdu odporná. Na problémy s erekcí existuje mnoho přípravků, ale přemýšleli jste i o tom jak vylepšit vaše sperma?

připravené ovoce

Co kazí jeho chuť?

Pokud kouříte, vaše sperma je zákonitě hořké. Stejný efekt je, i pokud si dopřáváte rádi nějaký ten alkohol. Pijete kávu? Ano, i v káva nepříznivě ovlivňuje chuť vašeho spermatu. Můžeme vás ujistit, že pokud vaše partnerka v těchto případech ráda polyká, musí vás velmi milovat. Chuť spermatu ovlivněného těmito třemi neduhy je hořká a na jazyku nepříjemná.

 

Pozor na ostrá jídla!

Pokud konzumujete ostrá a kořeněná jídla 48 hodin před orálním sexem, nepříznivě ovlivní jeho chuť. Spermie dozrávají přibližně 70 dní. Pokud se tedy vzdáte na nějakou dobu alkoholu, cigaret a kávy určitě svou partnerku jen potěšíte. Ale opravdu musíte vydržet abstinovat požadovanou dobu.

cigareta v ruce

Jak vylepšit jeho chuť?

Pokud chcete opravdu své partnerce orální sex zpříjemnit, existuje mnoho metod jak vychytat a vylepšit chuť vašeho ejakulátu.


           Velmi oblíbenou a známou metodou je ananas. Po konzumaci ananasu nebo ananasové šťávy by vaše sperma mělo být sladké a chutnat určitě příjemněji.


          Co se týče ovoce, pomoci by měli také banány, které je ovšem nutné konzumovat pravidelně a dlouhodobě. Jak všichni víme, banány jsou plné cukru, chuť tedy samozřejmě osladí.


          Zdravá strava nevede pouze k lepšímu životu, ale také k lepší chuti.


          Další vychytávkou by měli být brambory, které by měli pozitivně ovlivnit chuť.


          V sexshopech je k dostání také tableta, která je údajně vyrobená z ovoce a slibuje změnu chuti spermatu. Vaše sperma by po jejím užití mělo chutnat údajně po jablkách, ale těžko říct. Nikdy nezjistíte, pokud nezkusíte.