Typy na vánoční dárky pro muže

Každý muž je jiný, v každém ale přebývá alespoň kousek dětské duše. Spolehlivou roli ve volbě dárku vám proto zahraje jakýkoliv hlavolam, skládačka či videohra. Vedle nešlápnete ani s technikou. Od nového telefonu, konzole až po hodinky, které každý muž ocení. Je u nich totiž nespočet možností a typů. Vybere si jak sportovec, elegán, tak i člověk, který je potřebuje opravdu jen na zjištění času.

zamilovaný pár o Vánocích

Sportovec

Pokud je váš milý sportovec, určitě ho potěšíte sportovním oblečením či vybavením do jeho posilovny. V dnešní době je velké množství sportovních hodinek, které mají funkce na měření kroků, sčítání spálených kalorii, funkci pro spouštění hudby… Zkrátka na vše, co váš přítel- sportovec potřebuje. Radost mu uděláte i lístkem na sportovní utkání, které rovnou můžete spojit s výletem a spokojená budete i vy.

Gentleman

Pro gentlemana je velmi důležitý vzhled a s tím i spjatý skvělý střih či úprava vousů. Pořiďte mu poukaz do dobrého Barbershopu. Nejen že bude perfektně upravený, užije si ale hodinu v pánské společnosti s doutníkem, dobrou kávou či whisky.

Rocker

Jasnou volbou pro milovníka tvrdé muziky je CD jeho oblíbené kapely či lístek na její koncert. Stejně, jako u lístku na sportovní utkání, i tady dáváte dárek sama sobě. Spousta zahraničních kapel hraje po celé Evropě a vy si můžete užít další skvělý výlet, zatímco vašemu příteli se splní jeho dětský sen – vidět Stouny naživo. Také kapelní merch vždy potěší.

 

 Vánoce se blíží

Skateboy

Pokud máte chlapce „skejťáka“, radost mu uděláte novými kolečky, ložisky nebo jiným vybavením k jeho prknu. S botami určenými právě pro tuto činnost též nešlápnete vedle. Ideální v tomto chladném období může být i čepice- tzv. beanie nebo fisherman.

Milovník jídla

Každý muž má rád dobré jídlo a k tomu dobré pivo. Do bedny mu naskládejte vše, co má rád, přidejte lahev něčeho dobrého a doplňte o nějaký vtipný vzkaz.

 

Vánoce ale stále nejsou jen o dárcích a stresu z jejich shánění. Užijte si je v klidu s těmi, které máte rádi a na kterých vám záleží.