Protein a hubnutí

Hubnutí je pro mnohé nikdy nekončící proces. V dnešní době, kdy je velmi jednoduché mít jídlo permanentně po ruce a není potřeba vynakládat jakoukoli energii pro jeho obstarání, je dost náročné udržet si štíhlou linii. Vždyť střádání si energie ve formě tukové tkáně je vlastně přirozený proces a je nanejvýš vhodné, aby si tělo dělalo zásoby v době blahobytu. Jenže čeho je moc, toho je příliš. Ať už se jedná o vzhled nebo zdravotní problémy, ztráta kil navíc má obvykle pozitivní vliv. Je ale důležité najít si nejlepší cestu, jak zhubnout. Ne všechny metody jsou vhodné pro každého, a ne každá má vysoký dopad nebo dlouhodobou udržitelnost. Jelikož dieta není nic jednoduchého, je dobré nejdříve se pořádně zamyslet, do čeho je nejlepší dávat nejvíce úsilí.

hubnutí

Proto také existují výrobky jako proteinové nápoje na hubnutí. Během redukční diety má strava velkou roli, kterou je nezbytné nepodceňovat. Je nutné, aby v ní byly zastoupeny všechny živiny, vitamíny i minerály, aby tělo mělo z čeho čerpat energii a zajišťovat všechny pochody. Nápoje Goodly vynikají v jednoduchosti a rychlosti přípravy, takže nad kompletním a nutričně vyváženým jídlem můžete během dne přemýšlet co nejméně. Stačí prášek, který si objednáte, rozmíchat ve troše vody. Takto získáte plnohodnotné jídlo, které obsahuje všechny živiny ve správném množství. Najdete v nich všechny aminokyseliny i ucelenou řadu 18 bcaa, což jsou rozvětvené AMK, které si naše tělo neumí vytvářet samo a je tedy odkázáno na příjem v potravě.

koktejly na hubnutí

Navíc obsahují také probiotikum dextrin a pro pohodové trávení trávicí enzymy. Chuť dodává vláknina z čekanky, která sama o sobě funguje jako prebiotikum a usnadňuje tedy pasáž obsahu střev. Nápoje jsou dostupné ve čtyřech chuťových verzích, které si ale ještě sami můžete doupravit, třeba čerstvým ovocem.