Na cvičení i do města

Pohodlí a neomezený pohyb

Pro pohodlný pohyb, kde vás neomezuje špatně řešený střih nebo nepříjemný materiál, se skvěle hodí legíny. V posledních několika letech jde o velmi oblíbený a používaný oděv, který se stal součástí šatníku spousty žen. Jsou zpravidla vyrobeny z příjemného materiálu, který obepne postavu, někdy ji dokonce pomáhá tvarovat, a jsou k dostání v mnoha barevných provedeních. U nás najdete prvotřídní vysoké legíny, které vytvarují vaši postavu, a ve kterých se budete cítit skvěle.

kožené legíny

Jaké jsou jejich hlavní výhody?

Push up legíny tvarují zadek I stehna
Složení z polyesteru a elastanu pro dokonalou elasticitu
Vyrobeno na Slovensku

V naší nabídce najdete velký počet legín různých barev a délek. Skvěle se hodí na cvičení, protože vám dovolí každý pohyb, a skvěle poslouží i jako krásný módní doplněk. Legíny dávno nejsou jen oblečení do posilovny, ale nosí se jako běžné oblečení. Můžete je nosit kamkoliv – do práce, do školy, na rande. Protože jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, rozhodně se nemusíte bát, že by každý viděl vaše spodní prádlo, jak je tomu u levných legín z běžného obchodu.

sportovní legíny

XS-XL!
Ne každý má postavu štíhlou, které sedne prakticky cokoliv. Jsou i výraznější dámy, které se pohodlí legín vzdát nechtějí. I pro ně máme v nabídce legíny, které jim prostě padnou. Najdete u nás tabulku velikostí pro snazší orientaci, stačí znát svůj obvod pasu a délku.

Doporučte je – každý zákazník u nás může vložit na web recenzi na zakoupené zboží. Díky tomu uvidíte, jak byl zákazník spokojený. To vám značně usnadní výběr zboží online. Vyberte si u nás nový kousek do vašeho šatníku, a pomozte ostatním vybírat to nejlepší z legín. Pokud vámi vybraný produkt nebude sladem, doporučíme vám co nejpodobnější kus. Vyzkoušejte je, uvidíte, že jiné legíny už nikdy chtít nosit nebudete.