Kompletní šatník pro vaše miminka

Kompletní šatník pro nejmenší
Čekáte miminko vy nebo některá vaše kamarádka či někdo z rodiny? Určitě už jste řešili výbavu, která je pro první roky jeho života naprosto nezbytná. Mezi základní věci, které pro miminko musíte mít nachystané, je oblečení. Na trhu existuje mnoho firem, které se prodejem oblečení zabývají. Najdete u nich většinou dražší kousky, které potom můžete mít strach dávat dítěti jen tak na doma, protože nechcete, aby došlo k jejich zničení. U nás najdete cenově přijatelné kousky do dětského šatníku.

oblečení pro miminka

Jednobarevné kousky i veselé vzory
Pro malé děti je důležité, aby měly na očích barevné vzory. Tím si cvičí zrak a mají zájem o okolí. I na oblečení se proto setkáváme s pestrobarevnými vzory, které jsou právě pro dětský šatník typické. Vyberte pro své děti kojenecké polodupačky https://www.kojeneckeobleceni.cz/Kojenecke-polodupacky-c14_23_3.htm
ve kterých bude vaše dítě roztomilé a bude mu příjemně.

100% bavlna
Nejlepší materiál pro oblečení na miminka je bavlna, která je měkká a prodyšná. Snadno se čistí a pere, a nemusíte se bát výrobky z bavlny namáčet v pracích prostředcích. Při šetrném praní vám naše dupačky vydrží i několik generací.

těhotná žena

Co to vlastně je?
Polodupačky jsou takové malé tepláčky, které budou slušet holkám i klukům. Dají se sladit s jakýmkoliv oblečením – skvěle vypadají s tričkem, s body i s mikinou. Najdete je u nás od nejmenších velikostí, které jsou vhodné i pro nedonošené děti, až po velikost 86 pro větší batolata. Kromě polodupaček máme v sortimentu j další dětské oblečení pro nejmenší i pro větší děti. Můžete u nás vybavit své miminko od čepiček až po bundičky. Nš sortiment je velmi obsáhlý, a najdete v něm vážně všechno, co by vaše miminko mohlo potřebovat. Samozřejmostí jsou dárkové předměty a sady do porodnice, které jsou velmi oblíbeným a vyhledávaným dárkem pro nastávající maminky. Nakupte u nás a ušetřete spoustu peněz, které můžete využít lépe než pro nákup oblečení.