Trampolína – fenomén posledních let.

Trampolína – fenomén posledních let

Moje kolegyně Pavlína nedávno dostavovala dům. Bydleli v pronajatém bytě, tak chvátali, aby byli rychle ve svém a neplatili zbytečně pronájem. Do domu se přestěhovali hned, jak jen to bylo možné. Pozvala mě tedy s mým synem na návštěvu a já se nestačila divit. Dům byl opravdu hotový, až teda na fasádu, ale místo budoucí zahrady zatím jen úhor, na kterém se ovšem vyjímala trampolína. Opravdu obrovská a skvělá trampoška. Její dcery už na ní divoce řádily, po chvilce se přidal i můj syn a o zábavu dětí bylo postaráno. Takového aktivního pohybu ten můj kluk snad ještě nikdy neměl. Sotva došel domů, jak byl zdravě unavený. Moje kolegyně ovšem s trampolínou také řešila jeden problém.

trampolína

Ne že by se snad trampolína nějak rozbila, to vůbec, ale vyčíhly si jí děti ze širokého okolí a protože zahrada měla do běžné zahrady opravdu ještě hodně daleko a oplocení pochopitelně žádné nebylo, tak se ty děti slézaly na trampošce kdykoli, kdy moje kolegyně s rodinou nebyla doma, anebo si to alespoň ty děti myslely. Což o to, Pavlína nebyla nepřející, o to nešlo, ale měla strach, že se tam nějaké dítě zmrzačí a ona by jako vlastník pozemku nesla odpovědnost.

trampolína

Nicméně sklizení trampolíny dcery nedopustily. Bez ní by prý doslova nemohly existovat. Takže se musel rychle řešit plot. Za nedlouho jsem šla na procházku po nově vzniklé příměstské čtvrti plné nových domků. A co myslíte, že jsem tam viděla? Ano, opravdu před domky, které byly už obydlené, ale rozhodně jim chyběly konečné úpravy včetně plotů už stály dětské trampolíny. Prostě trampolína je super, je skvělá a děti, když už jejich rodiče staví dům se nejvíc těší na psa a trampolínu. Tak udělejte dětem opravdivou radost a vykouzlete na jejich tvářích široký úsměv koupí trampolíny, tahle investice za to rozhodně stojí.