Objevujte kouzlo Chorvatska!

Chorvatsko, celým názvem Chorvatská republika je stát na pomezí střední a jižní Evropy, který svými malebnými plážemi a skvělou gastronomií každoročně přiláká miliony turistů. Jedná se ale také o poměrně dostupný stát, neboť je zde hlavní měnou stále chorvatská kuna, která má vzhledem k euru velmi příznivý kurz. Současný kurz české koruny sice poněkud oslabil, přesto však Chorvatsko představuje jednu z nejdostupnějších možností, jak strávit letní dovolenou u moře. Mnoho Čechů navíc stále preferuje cestování k moři vlastním automobilem a právě z tohoto důvodu volí jinak dostupné Chorvatsko.

Malý přístav

Pokud jste si ovšem zamilovali krásy Chorvatska na tolik, že se každý rok nemůžete dočkat, až se do vašeho oblíbeného letoviska zase podíváte, možná je ten správný čas zainvestovat do vlastní nemovitosti. Nemovitosti na prodej v Chorvatsku Najadranu jsou skvělou příležitostí jak strávit příjemnou dovolenou v přímořském letovisku i několikrát do roka bez ohledu na nabídky hotelů či soukromých pronajímatelů. Cena nemovitostí přitom nemusí být tak odrazující, jak jste si možná z počátku mysleli.

Vlastní nemovitost v žádané destinaci

Je jen na vás, zda se rozhodnete pro některé z přímořských letovisek nebo raději uvítáte dostupnější varianty bydlení ve vnitrozemí. V obou případech budete jistě nadšení z tolik pro nás netypického prostředí, které Chorvatsko nabízí. No zvažte sami, zda místo koupi chalupy někde v tuzemsku není výhodnější investovat do apartmánu u moře, který bude možné v případě vaší nepřítomnosti pronajímat turistům.

Břeh moře

Chorvatsko je z České republiky vzdálené jen několik hodin automobilem, pohodlně se však dopravíte i autobusem či speciálními vlakovými spoji, které řada dopravců pořádá každé léto. Dostupná je samozřejmě i letecká doprava, díky které se stává jeden z nejoblíbenějších cílů letních dovolených, ještě dostupnější.