Digitální pomoc v digitálním světě

Digitální agentura ImperialMedia s.r.o. je digitální agentura se zákazníky po celé České republice, kterým zajišťujeme reklamní a marketingové záležitosti, služby v oblasti grafického designu, tvorby log, webové služby, marketingovou komunikaci, kompletní reklamní a komunikační kampaně a další. Nespornou výhodou proti mnohé konkurenci je vlastnictví vlastního fotoateliéru, kde vznikají naše reklamní a produktové fotografie. Náš odborný tým má dlouholeté zkušenosti a není problém vyhledat si recenze na námi realizované zakázky, kdy prokazatelně naše realizace vedly ke zvýšení obratů a tím i výnosů a zisku, nehledě k posílení dobrého jména zákazníka na trhu a jeho stoupající kreditibilitu a hodnotu v obchodním prostředí.

reklama

Jedním z prvků naší firemní filozofie a strategie je, aby zákazník, na jehož prosazení v oblasti produktu, či služeb pracujeme, získal v obchodním prostoru nezaměnitelnost a originalitu, která napomáhá zvýšení atraktivity a image značky. Zároveň je správně zvolené logo a grafika kampaně, či produktu, základní vizuální prvek, kterým je zákazník identifikován zákazníky a obchodními partnery. Nejdůležitější garancí naší kvality jsou samozřejmě výsledky u našich zákazníků, ale rádi se pochlubíme i našimi úspěchy mezi odbornou veřejností a konkurenty. Jednoznačně řadíme mezi prvky, které přispívají k naší odborné image i členství v Unii grafického designu a je to jakési ohodnocení našich dlouholetých zkušeností v oboru. Tímto ale naše spolupráce se zadavatelem nekončí a v mnoha případech se nadále rozvíjí, například tím, že poskytujeme pomoc a poradenství při následné tvorbě grafického manuálu.

práce na PC

O významu reklamy a jejího grafického zpracování, se není třeba dohadovat a je i mnohými statistikami prokázán jejich přímý vliv na obchodní výsledky a úspěchy společnosti. Doba se slogany, že dobré zboží se prodá samo, již dávno nejsou relevantní a vliv reklamy v globalizovaném světě je enormní. Veškeré informace o naší nabídce produktů a služeb najdete na našich webových stránkách.

Budeme se těšit na naši spolupráci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup