nabídka hutního materiálu

Změnou politických poměrů v Československu po roce 1989, bylo lidem umožněno, po dlouhých desetiletích plánovaného hospodářství, začít soukromě podnikat a ihned po znovuvytvoření legislativy, založení obchodních společností a firem. Naše společnost MTZ servis s.r.o., byla záhy po změnách založena a její historie se začíná, jejím zaregistrováním v roce 1992. Z tohoto je patrné, že naše zkušenosti, jsou zárukou toho, že jsme spolehlivými a vyhledávanými partnery v oboru, maloobchodního prodeje hutního materiálu a s tím spojených doplňkových služeb.

úspora

Sídlo naší firmy se nachází v Rudolfově u Českých Budějovic, na skladovacích prostorech o výměře 14 300 m2 a z toho, 2300 m2 zastřešených skladovacích prostor a 12 000 m2, nezastřešených skladovacích prostor. Mimo prodej hutního materiálu, se zabýváme i nákupe a výkupem hutního materiálu, z nadnormativních skladových zásob a použitého materiálu, např. z jednorázově použitého materiálu, například, z vodohospodářských staveb. Velmi heslovitě, zde představíme šíři materiálu a služeb, které naše společnost poskytuje a jejich doplnění a upřesnění, včetně všech kontaktů, naleznete na našich webových stránkách.

vodostavby

Prodej ocelových trubek, svařovaných i bezešvých, s atestem i bez.

Prodej ocelových trubek použitých

Prodej příslušenství

Prodej izolovaných a antikorozním nátěrem opatřené ocelové trubky

Štětovnice

Doplňkové služby

-řezání kolmých řezů

-řezání šikmých řezů

-řezání úkosových řezů, pro V sváry

-doprava k zákazníkovi

-zpětný výkup materiálu od zákazníka

-doprava

-atypický hutní materiál

Rádi bychom zde upozornili, na naši nabídku Štětovnic MTZ-servis, z důvodu, že tento hutní materiál, není běžnou součástí nabídky naší konkurence.

ŠTĚTOVNICE

-Nabízíme různé typy, např. IIIn,Ul 604 apod.

-Délky 4 m, 6 m, 8 m, 9 m, 12 m.

-Šíře štětovnic, 400 mm, 436 mm, 600 mm.

-Tloušťky, 6-20 mm.

Budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu a učiníme vše, abyste se stali našimi dalšími spokojenými a věrnými zákazníky.