Důležité maličkosti pro celou rodinu

Také vám chybí čas na shánění různých drobností, jejichž seznam se neustále rozšiřuje? Nechce se vám pobíhat od jednoho obchodu k druhému, abyste koupili vše?
Máme pro vás jednoduché řešení. Využijte možnost objednávky širokého sortimentu zboží z e-shopu Prima obchod, kde najdete v sedmi sekcích zboží, které je nejenom praktické, ale zároveň i dekorativní, a navíc může rozvíjet zájmy vaše, i vašich dětí.

Žena sedící u PC

Ráda šijete? V sekci textilní galanterie si jistě vyberete z mnoha druhů a odstínů nití, pruženek, lemovek, záplat, zipů a jehel. Tyto šicí potřeby můžete uschovat do námi nabízených košíků a krabic, které nabízíme v desítce variant a provedení. Na své si přijdou i milovnice pletení a vyšívání. Pro ně máme připraveno mnoho druhů pletacích přízí a předloh výšivek, včetně předloh pro děti.
V kreativních http://kreativnizlin.cz/wp-content/uploads/2015/03/vyzkum-a-vyvoj-v-kulturnich-a-kreativnich-osvetvich_kraus.pdf a výtvarných potřebách vás potěšímevelkým výběrem korálků a dalších komponentů, potřebných k výrobě bižuterie.
Již hotové šperky v podobě náramků, náušnic, sponek a dalších nám ženám milých maličkostí, můžete objednat v oddělení bižuterie

Balík-pošta

Dekorace a bytové doplňkyzahrnují spoustu potřeb k aranžování, jako je organza, korálkové šňůry, různé typy romantického osvětlení od svíček, až po LED svítící řetězy. Jistě vás zde zaujmou i moderní tvary plastových interiérových a venkovních květináčů.
Ponožky, kapesníky, rukavice, čepice, šátky, šle, klobouky a mnoho dalšího objevte v kategorii módní a oděvní doplňky
Pro své děti vyberte spoustu kreativních hraček, jako jsou Magnetická písmenka, Studio pletení, nebo zažehlovací korálky. Nejmenší caparty potěší oblíbená Hrající skříňka.
V našem nově zmodernizovaném a přístupnějším internetovém obchodě naleznete mnoho dalšího zboží, kterým potěšíte nejenom sebe, ale i své blízké. Těšíme se na vaše objednávky, přičemž jejich platby budou nově moci probíhat kartou on-line.