Dětská pevnost nebo království?

Dokonalý návrh dětského pokoje bydesign.cz je výzva pro rodiče, ale i architekta! Musí se zde brát ohled na mnoho faktorů.

  • Představa dítěte

Může být dost nepřesná a velmi často se měnící.

chlapecký pokoj

  • Představa rodiče

Může se hodně lišit od té dítěte, ale nějak se to musí skloubit. Samozřejmě ta rodiče je velmi praktická, dítě často myslí jen na hračky, ale kde bude míst postel nebo skříň s věcmi na to samozřejmě při svém fantazírování snadno zapomíná.

  • Bezpečnost

Ta je extrémně důležitá, zvlášť když se jedná o menší děti, musí se dávat zvýšený zřetel na věci, kterými by si děťátko mohlo ublížit.

  • Úložný prostor

To je dalším oříškem a hraje to velkou roli, kam uklidit hračky i oblečení aby pokoj vypadal stále skvěle a hlavně plnil všechny své funkce.

  • Velikost pokoje

Každý prostor je omezený a ne každá rodina má prostory, které umožní to, aby každé dítě mělo vlastní pokoj. Někdy tedy je potřeba sladit potřeby třeba dvou dětí do jedné místnosti.
Tuto výzvu i s mnoha dalšími detaily rádi přijmou borci, kteří se ničeho nebojí. Setkali se mnoha představami a taky mnoha prostory. Vlastně jejich práce je možnost si prohlédnout na webových stránkách. Umí prostě i s malým prostorem vytvořit zázrak.dětský interiér
Patrové postele pro sourozence, které umožní více prostoru na denní činnosti nebo nedobytnou pevnost pubertálních dětí.
Nejlepší na tom všem je, že se zde využívají nejmodernější technologie. Pomocí 3D vizualizace, budete společně s architektem upravovat vzhled vysněného pokoje. V tuto chvíli je čas vše měnit i zdokonalovat, samozřejmě když už je všechen nábytek na svém místě je to náročnější. Nebojte se být kritičtí a neskrývejte své představy či obavy, jednáte s profesionály, kteří se tímto živí a jejich fantazie je až nekonečná a i s vaším návrhem udělají to nejlepší, co jen mohou. Tomu opravdu věřte!

Posted in Web