Co si počít se slabou erekcí


Slabá erekce dokáže zaskočit i takové sexuální přeborníky, co se považují za nepřekonatelné, a třeba natáčí pornofilmy. Dokud totiž všechno spolehlivě funguje, tak se zdá, že to bude trvat věčně, ale stačí jen málo a život se mění k nepoznání. Zaskočit se však nechají jen ti, co na to nejsou připraveni, a ve své pýše a domýšlivosti tvrdí, že jsou mistry světa. Ochabující erekce ve středním věku většinou souvisí se dvěma zásadními faktory, a sice s jídelníčkem a se stresem. Zbavit se stresu je relativně snadné, ale pouze relativně, protože ve skutečnosti musíte velmi citlivě odhalit i jeho skryté formy, projevující se různým psychologickým nátlakem, vydíráním, násilnostmi a dalšími podobnými projevy v rodinách i na pracovištích, které sice nejsou přímo trestné, ale přispívají ke zvýšené hladině stresových hormonů.

vystresovaný muž

A nadměrné množství stresových hormonů v krvi vám sníží hladinu testosteronu, a problém s erekcí je na světě. Na slabou erekci jsou zejména pro vystresované jedince vynikajícími pomocníky adaptogenní rostliny, s nimiž upravíte hormonální rovnováhu a nastolíte přirozený stav vnitřního prostředí v těle, jaký by měl být. Musíte se ale také snažit co nejvíce stresových vlivů odbourat.

špatné jídlo

Nechte si poradit výživovými experty

Bez úpravy jídelníčku vám nebudou rostlinní (adaptogenní) pomocníci k ničemu. Musíte se zbavit starých zkostnatělých předsudků zejména starších generací, které byly „odkojeny“ masem a uzeninami, alkoholickými a perlivými nápoji, bílým pečivem, cukrovinkami s řepným bílým cukrem a synteticky zpracovanými potravinami. Důvěřujte zkušeným výživovým poradcům a mnoha e-shopům, které nabízí alternativní a hlavně mnohem zdravější výrobky či suroviny v podobě celých obilných zrn, luštěnin, ořechů, semínek, lisovaných rostlinných olejů za studena a exotických i tuzemských druhů ovoce a zeleniny.