Čelovka – vynález, se kterým budete vždy vidět

Nejen každý dobrý zálesák ví, jak důležité je vidět na každém jeho kroku. Každý z vás má doma alespoň jednu baterku, kterou čas od času využije v případě výpadku proudu nebo nutnosti navštívit váš sklep i ve večerních hodinách. Mnohem praktičtější je však mít volné ruce a vybrat si z nabídky fenix čelovekjednu, se kterou se vám bude snadno manipulovat se vším, s čím se ve tmě budete muset vypořádat.
čelovka na čelo

..1 DO LESA NEZBYTNÝ POMOCNÍK

Pokud patříte mezi milovníky lesního prostředí, které navštěvujete více než často, rozhodně vás tento vynález potěší všemi deseti. Ať už se bude jednat o sbírání hub nebo opouštění lesa ve večerních hodinách, je nutné, abyste viděli na každý váš krok a na všechno, co je před vámi.

..2 POMOCNÍK V DOMÁCNOSTI

I v bytě se nepochybně najdou situaci, kdy se ocitnete bez osvětlení nebo jednoduše budete potřebovat něco opravit a dobře na to vidět. Čelovka pomůže každému kutilovi dbát na precisní práci, které výsledek spočívá i v tom, aby nepřehlédl žádný detail.
Rodinný dům je naopak plný zákoutí, kde se bez tohoto pomocníka neobejdete. Situaci, kdy se budete muset vydat do sklepa, garáže nebo na vaši zahradu v noci nebo v okamžiku, když ztratíte proud, zná téměř každý. Mějte tedy na čele světlo, které se s obyčejnou baterkou do ruky nedá srovnávat.
V naší nabídce si můžete vybrat hned několik druhů, které se vám zalíbí i díky jejich designu.
svítící čelovka

..3 FANTASTICKÁ VÝBAVA NA SPORT

Nikde není napsáno, že sportovat můžete jedině přes den nebo v prostoru nedaleké posilovny. Mnoho lidí dává přednost tomu, jít si zaběhat v nočních hodinách, kdy mají větší klid a prostor k relaxaci a samotě. Vyjít si však na běžeckou výpravu bez světla – se nedoporučuje. Nestačí mít na sobě pouze reflexní prvky, aby vás ostatní kolem viděli, ale vybavit i váš zrak o dobré a jasné vidění. Čelovka vám v tom ohledu pomůže a udělá z vašeho běhu mnohem bezpečnější a lepší disciplínu.