Božská těla andílků Victoria’s Secret

                Mezi andílky této slavné značky, která vyrábí spodní prádlo, se dostanou opravdu jen ty nejlepší modelky z nejlepších. Jedná se o pomyslný vrchol modelingové kariéry. Nejen muži obdivují křivky těchto modelek. Dělají to i ženy, které jim závidí těla bez jediného náznaku špíčku, celulitidy nebo strií. Dosáhnou této dokonalosti není ale nic lehkého. Své křivky mají těžce vydřené a před vrcholnou přehlídkou se režim ještě stíží.
potřeby na silový trénink
Začátek dne
Modelky většinou svůj den začínají hrnkem černé kávy bez cukru a mléka, matcha smoothie nebo sklenicí teplé vody s citronem nebo zázvorem, který zrychluje metabolismus a napomáhá tak hubnutí. Po tomto raním rituálu se většinou vydávají na minimálně hodinovou návštěvu do fitness centra nebo si jdou zaběhat.
Snídaně
Po náročném tréninku je na řade snídaně. Většinou se jedná o smoothie bowl s nakrájeným ovocem, chia semínky a ořísky, míchané vaječné bílky s celozrnným toastem, bílý jogurt s musli, ovesnou kaši nebo toast s nakrájeným avokádem, pepřem, špetkou soli a chilli.
Oběd a večeře
Oběd a večeře se nesou ve znamení bílkovin a zeleniny. Mohli byste na jejich talířích najít nejčastěji salát s grilovaným kuřetem, sýrem feta nebo rybou. Oblíbeným jídlem je pak i gazpacho.
veganské jídlo
Sport
Každá modelka se věnuje jinému sportu, protože každé vyhovuje a zabírá na tvorbu křivek něco jiného. Některé se věnují baletu, boxu, józe nebo běhu. Jiné dávají přednost návštěvám fitka. Zde se nacházejí nejméně 5x týdně alespoň na hodinu.
Zákaz
Andílci se snaží nekonzumovat nezdravé tuky a cukry. Přednost dávají zdravým sacharidům v podobě hnědé rýže nebo třeba batátů. Tuky pak doplňují pomocí ryb, oříšku nebo oříškových másel. Některé modelky nedají dopustit na veganskou nebo vegeteriánskou stravu.
přehlídkové molo
Před přehlídkou
Se režim stává opravdu krutým. Tréninky jsou i dvakrát denně a některé potraviny z jídelníčků úplně vyřazují. Některé modelky dokonce přestanou jíst úplně a pijí pouze velké množství vody, které 24 hodin před přehlídkou také vyřazují, aby jejich tělo nebylo zavodněné a působilo tak co nejhubeněji.