Přijďte se s přáteli pobavit


Milujete chvíle volna a jediné, na co se těšíte je to, že si je společně užijete s vašimi přáteli? V tom případě vám jistě záleží na tom, abyste se společně po nějaké době nejen sešli, ale i skvěle zabavili. Neváhejte se obrátit na lasergame Praha, kde si s vaší partou určitě přijdete na své.
Pokud máte už dost vysedávání v baru, je načase vyzkoušet hru, která vás nezklame. O akční scény, adrenalin a přátelské soupeření nebude rozhodně nouze. A jistě sami uznáte, že změna je někdy více než potřebná, takže se vyzbrojte laserovými zbraněmi a vrhněte se do arény.

billboard-right

Vybavení a pravidla

Abyste mohli vaši hru začít, musíte si obléknout speciální vestu, která zachytí laserový paprsek. Díky barevnému označení, které bude mít každý z vás jiné, snadno rozeznáte to, kdo je zasažený a tedy už mimo hru.
Pravidla jsou jasná, musíte zasáhnout soupeře v oblasti jeho vesty na místě, kde jsou svítící čidla. Čím více zásahů učiníte – tím více bodů získáte.Záleží tedy na vašich schopnostech, sportovní kondici a samozřejmě i na týmové práci, která vám mnohdy pomůže k dosažení výhry.

DSC_0199

Lasergame jako sportovní aktivita

Svým způsobem lze považovat hru s laserovou zbraní – jako sport. Jedná se o zábavní formu fyzické aktivity, která je však poměrně náročná a zcela jistě se při ní zapotíte. Není tedy na škodu, mít s sebou i náhradní oblečení.
Přijít si na své, můžete s vaší bandou dobrých přátel, hned ve dvou dokonale promyšlených arénách. V labyrintu na vás bude čekat tmavé a tajemné prostředí, osvětlené pouze neonovými světly. Lákat vás však bude i historické aréna aztéckého stylu, kde jistě zažijete neočekávané dobrodružství.
Neváhejte si volný den zpříjemnit díky hře, která je v současnosti velmi populární a při které si můžete poměřit vaše síly a svým způsobem i trochu zasportovat. Uvidíte, že se budete chtít brzy vrátit a zkusit si další hru, kterou ještě nemáte prozkoumanou.