Partnerské problémy pod odborným dohledem

Možná že právě i Vy, jste doposud měli vztah, ve kterém všechno klapalo a bylo v pořádku. Časem se ale objevilo něco, co se jednomu z Vás nelíbí. Nemusíte zažít přímo krizi nebo nevěru, ale může se ve vztahu objevit problém, který nevíte, jak vyřešit. O všem jste doposud mluvili a vždy našli nějaký kompromis, který se nakonec ukázal jako správný.
Vztahy jsou jako květina, je důležité o ně pečovat a starat se, protože pokud jeden přestane, tak druhý péči neutáhne sám a vztah „usychá“. Ať už jste žena nebo muž, možná se ocitáte v situaci, ze které nevíte jak ven. Nemáte řešení a ani argumenty, se kterými byste zahájili konverzaci na téma, které Vás trápí.
Pokud potřebujete porozumění a aby se někdo podíval na Váš problém nestranně, tak se můžete vydat do partnerské poradny.

rozhádaný pár

V partnerské poradně na Vás bude čekat profesionál, který ví, jak funguje lidská psychika a vše s ní spojené. Do ordinace se objednejte společně a přijděte na sezení. Možná pro Vás bude první návštěva nepříjemná a před ní budete nervózní. Nemusíte se však ničeho bát. Jdete k profesionálovi, který ví, jak vést sezení a dostat se k řešení problému.
Při návštěvě buďte naprosto upřímní a snažte se spíše jednat tak, abyste co nejdříve našli společný kompromis a řešení. Neodmítejte tipy ani rady, které dostanete. Vyzkoušejte všechno možné, abyste našli znovu klid a vše, co chcete od vztahu. Pokuste se s partnerem/partnerkou mluvit otevřeně a upřímně o Vašich problémech. O tom, co si myslíte a jak co cítíte.

ordinace u psychologa

Možná, že do partnerské poradny v Praze nepůjdete pouze jednou, ale víckrát. Záleží na tom, jak velký problém máte. Také záleží na tom, jak moc jsou oba partneři zapojení do řešení.
Díky odborníkovi, u kterého budete vše řešit se můžete společnou cestou dostat do znovu fungujícího vztahu, kde budou oba partneři spokojení.