I s batohem budete elegantní

Víte o tom, že byste mohly, milé ženy a dívky, předejít brzkému opotřebení páteře, nebo nástupu skoliózy páteře tím, že běžnou příruční tašku do ruky vyměníte za dámský batoh , který má mnoho předností oproti taškám?
Všechny to dobře znáte.

bílý batoh

Kolikrát se Vám stane, že se plahočíte z práce do obchodu, abyste nakoupily ingredience na večeři a potom ještě pěkný kousek domů! Ovšem tentokrát již s plnými taškami! Když dorazíte k domovním dveřím, musíte si odemknout. Pokládáte tašky, opíráte je o zeď, aby z nich nic nevypadlo. Občas si ale nějaký ten rohlík stejně najde cestu z tašky ven, aby se válel na špinavé podlaze chodby. A nemluvě o tom, že máte tak vytahané ruce, že si můžete pilovat nehty o zem ve stoje. A ta záda! První cesta v bytě vede vždycky do křesla, kde necháte rovnat svou páteř, abyste vůbec mohly pokračovat v rituálu uklízení nákupu a přípravy večeře. Je to stará, obehraná písnička. Stále dokola stejná!

batůžel

Můžete to lehce změnit!
Nebraňte se změnám a pořiďte si dámský batoh, který ulehčí Vaše každodenní nakupování. S ohledem na Vaše záda to bude nejlepším řešením.
· Nákup po cestě domů ponesete na svých zádech, která zároveň během cesty domů rovnáte zátěží, rovnoměrně rozloženou.
· Volné ruce při manipulaci klíčů v zámku jsou obrovskou výhodou.
Samozřejmě, že předpokladem pro nošení batohu je také přiměřeně sportovní oblečení. Elegantní kostýmek, blůzka s ozdobným živůtkem a lodičky na jehlových podpatcích není oděv, který byste batohem mohly doplnit. Ale ke kalhotám s vestou je dámský batoh ideální. Ale hlavně velmi praktický!
Design dámských batohů splní jakoukoliv představu ženy, která si jej pořídí. Provedení v jedné barvě, nebo vícebarevném, rozmanité velikosti a nakonec i styl ušití splní Vaše očekávání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup