Erotická dovolená v Egyptě s nevlastní tetou big boobs

„Teto, ty jsi tak fantastická, miluji tě, miluji celé tvé tělo“. „Ach Davide, přirážej, ách, ách, víc, chytni mě pořádně za zadek, přirážej ty můj miláčku“. „Óch, óch má prsatá tetičko, chtěl bych se s tebou milovat celý život, ať tohle nikdy neskončí“. „Ach Davide s tebou je to tak krásné, celá dovolená v Egyptě je senzační“. „Teto Heleno, ty máš tak nádherné pevné dudy, miluji, když má ženská SEXY BIG BOOBS a velký zadek. Ty bys mohla pracovat na nějakém erotickém live chatě na webkamerách, o tvé velká prsa by tam byl zájem“. „Myslíš? Ach Davídku, já se z tebe snad zblázním štěstím, pořádně mě tvrdě a náruživě ošoustej, ať si tu týdenní dovolenou v Marsa Matrouh spolu užijeme“. „Och, Óch, už budu stříkat tetičko“. „Ach Davide, vystříkej všechnu tu svou bílou smetánku do mé mokré chlupaté svatyně!“ „Ách, Ách, ÁÁÁÁÁch“.

Jmenuji se David a svátek mám třicátého prosince. Moje jméno nosí například známé osobnosti jako Koller, Prachař, Limberský, Švehlík, Krejčí, Kraus, Černý, Vondráček a z cizinců Bowie, Hasselhoff, Cameron, Beckham, Guetta, Duchovny. Můj erotický příběh začal už dávno před mými osmnáctinami. Žil jsem odmalička jen se svojí mamkou v panelovém domě v šestém nejvyšším podlaží. Mé rodné město se stalo Havířov. Moje mamka mi vybrala jméno po mém tátovi. Jenže teď po tolika letech, bych se nejraději přejmenoval, aby mi mé jméno nepřipomínalo mého otce, který opustil moji mamku, ještě před mým narozením. Udělat zamilované sedmnáctileté holce dítě a pak utéct jako zbabělec, tak na to musí mít člověk odvahu. Pro mě je můj biologický otec korunovaný vůl. A kdyby se ke mně někdy chtěl přihlásit, tak ho pošlu…. Asi víte kam! Dnes když píšu tento příběh mám dvacet tři let a vzpomínám na moji mamču, jak mě správně vychovávala a za to jaký jsem, vděčím jí a také škole, kde mě paní učitelky a učitelé, kteří mě provázeli celých devět let hodně naučili. A to víte, že jsem občas ve škole zlobil. Ale když po těch letech potkávám moje třídní učitelky, vždy se k nim hlásím a pokaždé jim poděkuji, za všechny ty roky, co se o nás staraly.

akt

V sedmnácti letech jsem dokončil střední školu obor kuchař a hned po prvních prázdninách jsem začal pracovat v jednom větším obchodě s jídelnou, dejme tomu, že se jmenovala „zeměkoule“ a vařil jsem tam samé dobroty. Musím se sám sebe pochválit, protože lidé a že těch lidí tam chodí, mi pokaždé říkají, že se zde dobře, a hlavně levně nají a vždy se tam vrátí. Moji práci mám rád, je to velice namáhavé zaměstnání, to víte, když je léto, tak je v kuchyni přes třicet pět stupňů. Všude nad hrnci pára, rozpálený olej ve smažkách, kluzká podlaha, ale to k tomu vaření patří. Všechno se zdálo být fajn, až do jednoho osudného dne. Byla zrovna středa a já měl ranní směnu a kolem šestnácté hodiny jsem přijel autobusem domů a před naším panelovým domem stála černá sanitka. Taková, co odváží mrtvé lidi. Kolem stáli sousedé, něco říkali policii a doktorovi, a z dálky si na mě ukazovali. Vůbec jsem nechápal, proč si na mě ukazují. Už když jsem byl deset metrů od nich, jsem tušil, něco zlého.

Pomalu ke mně přišel policista a zeptal se mě, zda se jmenuji David N…. a bydlím na adrese……… Odpověděl jsem mu, že ano a že mu mám ještě ukázat občanský průkaz. Po chvilce si mě odvedl k policejnímu autu. A začal mi něco říkat… Že moje maminka vyskočila z okna a sousedé sice zavolali rychlou záchrannou pomoc, ale zranění nebylo slučitelné se životem. Policie mě požádala, abych jim otevřel náš byt, zda tam maminka nenechala dopis na rozloučenou, protože to občas lidé dělají. Podal jsem policistovi klíče od bytu a dál už si nic nepamatuji. Probudil jsem se až v nemocnici nadopovaný lékama na zklidnění, a vůbec netušil, co se stalo. Za pár minut za mnou přišel doktor a řekl mi vše na rovinu. Maminka mi před skokem z okna nechala dopis na rozloučenou na jídelním stole. Dozvěděl jsem se, že v sobě držela něco, co mi nikdy nechtěla říct. A že to bylo všechno kvůli mému otci, kterého milovala a nedokázala se celý život smířit s tím, že nás opustil. A už mi je osmnáct let a musím to tu nějak zvládnout bez ní. Brečel jsem, brečel jsem hodiny, dny a měsíce. Maminku jsem pochoval, a s tím vším mně pomohla mamky kamarádka Helena. Vyrůstaly spolu od svých sedmi let, kdy se spolu potkaly v dětském domově a myslely si, že budou nadosmrti nejlepší kamarádky. Vlastně to byla z části pravda.

nahá žena

Heleně jsem odmala říkal teto Helčo a od mamky byla jen o rok mladší. I když to moje oficiální teta nebyla, pro mě to byla vždy ta nejlepší teta, která mi vždy nosila nějakou hračku na hraní a znal jsem ji od narození. Byl jsem zvyklý, že jsem Helču u nás potkával každý týden. Ona nebyla taková ta typická drbna, kdy ženské zdrbou všechny okolo a pomlouvají ostatní. S mamkou a mnou mluvila jen o přírodě, o vaření, o jejích snech a jednou za rok s námi jela na dovolenou po Čechách. Asi nejvíc ze všeho jsem znal okolí našeho města Havířova. Takže, když byste sem někdy zavítali, rád Vám o našem městě něco napíši. Havířov leží jihovýchodně od Ostravy, v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji, kousek od Polska a o něco dál od Slovenska. Havířov má okolo sedmdesáti tisíc obyvatel „2023“. V našem městě se kdysi narodila topmodelka Simona Krainová, atletka Šárka Kašpárková, sportovec vzpěrač Ota Zaremba, modelka Aneta Vignerová tu mám moc rád a líbí se mi, sympatická herečka a moderátorka Michaela Maurerová, hokejista David Pastrňák a spoustu dalších lidí.

No, a co byste u nás mohli vidět? Například: „V létě se můžete vykoupat v městském koupališti. Zaplavat si můžete i v přírodě na Těrlické či Žermanické přehradě, ve Vrbickém jezeru. Na koupališti Stará Bělá, v aquacentrum Bohumín, v aquaparku Olešná, v bazénu Brušperk. Zajímavý je DinoPark, v Ostravě mají zoologickou zahradu. Kousek od nás je zámek Fryštát či Slezskoostravský hrad. Ostrava vám nabídne nástavbu vysoké pece Bolt Tower, anebo se můžete kochat z rozhleden Okrouhlá či Kabátice. A mnoho dalších zajímavých míst“.

Od té doby, co se všechno událo, už uběhlo přesně rok. Hela za mnou chodila každých čtrnáct dní, a vždy se mě ptala, zda něco nepotřebuji přivést autem, protože já žádné auto nevlastnil, ba ani řidičák. Jednou v sobotu za mnou Helča přijela bez ohlášení, zrovna jsem dělal rizoto s kuřecím masem a samozřejmě jsem jí pozval dál na oběd. Když jsme dojedli, zeptala se mě, zdali bych s ní nechtěl letět k moři na dovolenou a přijít na jiné myšlenky. Teta sice žila celý život sama, ale byla zcestovalá. Minimálně už byla u moře tak desetkrát, co vím. Peníze, které si vydělala, dávala buď za dovolenou, nebo do svého bytu. Děti neměly, kdysi mě mamka řekla, že o jedno přišli a o další se už nepokoušeli a ten její poslední přítel odešel za jinou.

akt ženy

Tetě Hele jsem odpověděl, že bych byl moc šťastný, kdybych s ní mohl letět k moři, ale ještě jsem se jí zeptal, zda by raději nechtěla jet s někým starším, než jsem já. Ona mi odpověděla, že ne, že už cizím chlapům nevěří a já jsem pro ni jako vlastní syn a nikdy jsem jí v životě v ničem nezklamal. Hned na to mi ukázala v mobilním telefonu v prohlížeči nabídku last minute zájezdů a dovolených. A že by se chtěla podívat do Egypta, tam ještě nebyla. Já jsem o Egyptě slyšel spíš divné recenze, že tam prý tahají lidi za ruce, když jdou po ulici a táhnou je k sobě do obchodu a nutí je, něco si u nich koupit, a že tam má každý druhý průjem ze stravy, i když jsou v pěti hvězdičkovém hotelu. Teta Helča jen odpověděla, že bychom letěli na sever Egypta Marsa Matrouh, ke středozemnímu moři a tam nejsou takové teploty a je to tam úplně jiné než u Rudého moře. Ukázala mi hotelové pláže a prý je to Karibik středozemního moře. Musím říct, že ty bílé skvostné pláže byly úchvatné, nikdy jsem nic krásnějšího na fotkách neviděl.

A že pokud bych jel, ráda by mně to zaplatila, protože ví, že jsem měl teď těžký rok. Tetě jsem odpověděl, že to přece nemůže platit, tolik peněz. Ona se usmála a odpověděla „vždyť ty jsi i můj Davčo“ a přivinula mě k sobě na svoji hruď a já se jí zabořil tváří do bílé halenky k jejím velkým prsům a ucítil její nádhernou vůni těla. Úplně jsem zapomněl, že je to moje teta Hela. Také jsem ji objal a několik vteřin jsme se drželi v pevném objetí. Asi po patnácti vteřinách mi řekla „Davčo, vím že si tam určitě odpočineme, nabereme síly a bude se nám tam líbit“. Helence jsem řekl, že tedy rád poletím. Ona se mě ještě zeptala, zda mám v pořádku svůj cestovní pas. Samozřejmě jsem neměl. Teta se usmála, a že když tam zajdu na pasovku zítra, tak bude do měsíce hotový a připravený. No, a stejně bychom letěli až za měsíc a půl, na konec září, kdy už tam nejsou tak vysoké teploty. Tetě jsem slíbil, že se tam zítra na sto procent zastavím. A ona prý během pár dní koupí dovolenou. S tetou jsem se rozloučil a začal se těšit.

pozadí ženy

Měsíc a půl utekl jako voda a najednou jsme stáli na letišti. Popravdě jsem nikdy v životě neletěl, takže to pro mě bylo všechno premiéra. Helča mi stále pomáhala a radila, jak se zavazadlem, tak s odbavením, a za dvě a půl hodiny jsme vzlétly směr Marsa Matruh airport (MUH). Ani ne za tři hodiny jsme přilétli do destinace. Trochu mě zalehly a píchaly uši, ale za hodinu jsem už slyšel na sto procent. To už nás přiváželi do velkého hotelu u neskutečné kouzelné pláže. Co mě zarazilo, že všude pracovali jen muži. Hmm, připadalo mi to divné, ale asi to tu tak mají. Snědý, černovlasý a usměvavý Egypťan nás zavedl do čtvrtého poschodí, otevřel nám dveře od pokoje, ukázal, kde se zapíná klimatizace a teta mu dala něco do ruky a rozloučila se sním. Zeptal jsem se Heleny, co mu to tam dávala, a že je to bakšiš, oni za všechno chtějí spropitné. „Aha“ odpověděl jsem. Bylo okolo devatenácté večerní, na mě nezvykle horko. Teta se smála, a že je tu v létě i o deset stupňů více. Uf, tak to bych tedy nedal. Za chvilku jsme se šli převleknout, teta zašla do koupelny a za pár minut vyšla a málem jsem ji nepoznal. Na sobě měla dlouhé žluté šaty s větším výstřihem a musela si snad vzít i jinou podprsenku, protože měla zvednutá prsa jako melouny. Koukal jsem na ni jak na zjevení. Usmála se a řekla „doufám, že se ti v nich líbím“? Zakoktal jsem „teto jsi super“. Zavřeli jsme pokoj, já si vzal do ruky kartičku od pokoje a šli na naši první večeři. Ve výtahu jsem si Helču ještě několikrát prohlídnul a přemýšlel, proč jsem si za ty roky nikdy nevšiml, jaká je to krásná ženská. Asi to bylo tím, že jsme žili v Čechách a tam takto oblékaná nikdy nechodila.

U večeře jsem si všiml, kolik chlapů kouká na moji tetu a začalo mi to dělat dobře. Ono, to vypadalo, že snad spolu chodíme. V jídelně bylo docela plno a než jsme našli místo k sezení, tak byla čtvrt hodinka pryč, asi za hodinu jsme dojedli. Po večeři jsme se šli podívat k moři. Hned jsem si šel strčit prst do vody a ochutnat, zda je to tak slané, jak se povídá. A opravdu bylo, a hlavně to moře bylo teplé jako kafe. Kolem desáté jsme si dali sprchu a šli spát. Jenže já jsem nikdy s holkou ve společné posteli neusínal. Panic jsem už sice nebyl, jenže zkušenost s holkami jen pár. Vedle mě si lehla na manželskou postel teta Hela, na sobě měla bílé obtažené tričko a světle růžové bavlněné trenýrky na spaní. Popřáli jsme si dobrou noc a usnuli. Asi za dvě hodiny jsem se probudil, že si skočím na záchod a koukám, teta měla ze sebe odkopané prostěradlo a byla otočená zadkem ke mně. Chvilku jsem si ji prohlížel a ani nevím proč, postavil se mi penis. Rychle jsem zaběhl na toaletu a musel tam pár minut zůstat, než mi slehl dolů.

poloha

Vrátil jsem se zpět a teta už ležela na posteli roztažená na zádech s nohama od sebe. Bože, ta byla tak krásná, jak já to tady vedle ní celý týden přežiji? Usnul jsem asi za hodinu a ráno se probudil s erekcí. Teta ještě dospávala a já raději utekl rychle do koupelny, že si dám studenou sprchu. Nějak jsem si rychle na záchodě vyhonil, vzpomněl jsem si u té masturbace na můj EROTICKÝ SEX CHAT, který jsem hojně navštěvoval, a u toho si vždycky krásně zamasturboval a vystříkal. Když jsem přišel za patnáct minut do pokoje, teta už byla vzhůru a ptala se mě, jak jsem se vyspal. Odpověděl jsem jí, že moc dobře, že se při té klimatizaci spí super. Zapnul jsem televizi a zrovna tam vysílali nějaké zprávy a poprvé jsem viděl arabské ženy Egypťanky. V televizi běžela nějaká místní reportáž a některé ty arabské ženské tam chodily v takových zajímavých černých přehozech, některé byly celé zahalené, některé měly zakryté jen vlasy, některé chodily se závojem. Koukal jsem na ně a pak se tam objevila v reportáži taková sexy milfka Egypťanka se závojem. Ani nevím, jak dlouho jsem na ni civěl s otevřenou pusou. Teta, která seděla opřená na posteli se mě zeptala „líbí se ti holky se závojem viď? Odpověděl jsem jí, že s tím závojíčkem vypadají sexy a nepřístupně. Ona se usmála a odpověděla mi „dole u jídelny je menší obchůdek, a tam prodávají různé závoje a sexy komplety na spaní, také bych si některý na sebe ráda oblékla.“ Tetě jsem odpověděl, že by jí to určitě moc slušelo, tak si třeba nějaký vybere“.

Za dvě hodiny jsme se vrátili ze snídaně, a šli se převléknout do plavek. Já měl na koupání modré šortky a když přišla teta z koupelny převlečená do plavek, zíral jsem na ni jak na bohyni. Na sobě měla čistě bílé micro plavky bikiny, které jí zakrývaly asi šestky prsa. Všiml jsem si, že jsou jí vidět menší chloupky, které jí lezly z kalhotek. Bože to bylo tak sexy a erotické. Nic krásnějšího jsem dlouho neviděl. Teta se na mě zase tak krásně usmála, přehodila přes sebe plážový šátek, který ji zakryl od ramen po kolena a vyrazili jsme na pláž. Zbylo na nás skoro poslední místo, až v poslední řadě slunečníků. Ale mě to nevadilo, bylo to tak lepší pro soukromí. Hned dopoledne mě Helča poprosila, zda jí namažu záda. Podala mi do ruky kokosový olej na opalování, otočila se na břicho, rozepnula si vršek bikin, a ať jí vezmu vzadu ramena, stehna i lýtka.

žena v prádle

Popravdě jsem nikdy v životě žádnou holku či ženu nenatíral. Já ani nevěděl, kde mám začít. Pokapal jsem jí olejem ramena, něco si nalil do dlaní a začal jí ho roztírat po těle. Vzal jsem jí z každé strany ramínka, teta mi u toho natírání řekla: „tak je to dobře, to je moc příjemné Davide, děláš to skvěle“ a trochu zasténala. Pak jsem jí nakapal pár kapek na zadní část stehen a začal ji promazávat. Teta si po chvilce roztáhla nohy mírně od sebe a já měl nádherný pohled na její velký kulatý zadek, a hlavně na bílé plavky, které jí zakrývaly zaříznutou buchtičku. Koukal jsem, jak jí z plaveček vylézaly černé, hnědé chloupky. Zajel jsem jí rukama mezi stehna, několikrát jí přejel skoro až ke kalhotkám a teta znovu tiše zasténala a řekla „áááách, to je tak příjemné“. Pak jsem se přesunul na lýtka a celou dobu koukal na Heleninu orosenou lasturku, která se schovávala pod bílými plavkami bikin.

Jenže co čert nechtěl, v šortkách mi začalo něco klepat na dveře. Můj devatenáctiletý penis se mi vzpřímil a já si musel sednout vedle na lehátko a trochu to rukou zamaskovat. Teta se na mě obrátila a její oči zamířily přímo do mého stojícího rozkroku. Usmála se na mě a řekla mi „Davčo, to se stává všem mužům, kterým se něco líbí, za chvilku to přejde, mě to nevadí. A jestli chceš, ráda bych ti od toho přetlaku v koulích večer pomohla“. Koukal jsem na tetu jak na bohyni. Za dvě minuty mě to kleslo a teta si zapnula vršek bikin, chytla mě za ruku a rozeběhli jsme se plavat do moře. Blbnuli jsme ve vlnách až do sedmnácti hodin. Celý den byl luxusní, moře tyrkysově modré, bílý písek a co víc, měli jsme all inclusive s obědem. Po šesté odpolední jsme se vydali do pokoje a u recepce v hotelu mi teta řekla, ať jdu na pokoj sám, že za mnou přijde za deset minut a třikrát na mě zaklepe, a ať jí pak otevřu pokojové dveře.

Za pár minut Hela přišla a že se byla na něco podívat v obchodě a něco zabaleného si nesla v tašce. Dali jsme sprchu a připravovali se na večer. Pár minut před sedmou Helenka vylezla z koupelny a tentokrát měla na sobě večerní třpytivé stříbrné šaty a vypadala jako egyptská bohyně sexu. Krásně učesaná s jemnou růžovou rtěnkou na rtech. S těmi tmavými vlasy byla nádherná. V devatenáct deset jsme vyrazili na večeři. U večeře se na tetu otáčeli téměř všichni, jak ženy, tak muži. Po super jídle objednala láhev bílého vína a jen tak jsme popíjeli a povídali si. Asi po hodině a půl jsme byli v super veselé náladě a začali se všemu neustále smát. Teta i já jsme se ten večer náramně bavili. Kolem desáté jsme odcházeli na pokoj skoro mezi posledními.

ruka v klíně

Já se opřel o záď postele a jen tak koukal na Helču, jak chodí po pokoji, a ještě se upravuje před zrcadlem. Pak se na mě podívala a řekla „Davide, něco pro tebe mám a za chvilku ti to ukážu“. Zašla do koupelny a já čekal co mi přinese. Netrvalo to ani pět minut a když teta vyšla, neměl jsem slov. Přede mnou stála nejkrásnější žena pod sluncem. Hela měla na tváři světle modrý závojíček a na sobě bílý průsvitný závoj, který ji zakrýval velice průhledné spodní prádlo ze síťoviny, takže jí bylo vidět téměř všechno. Měla nádherná obří prsa s mega velkými hnědými prsními dvorci a v kalhotkách jí byly vidět černé chlupy. Teta ke mně přišla z pravé strany postele a stoupla si hned vedle mě. Vzala mi pravou ruku a dala mi ji na levé prso, chvilku jsem si s ním hrál a znovu mi uchopila ruku a tentokrát ji nasměřovala do svých kalhotek. Druhou rukou si je odhrnula na stranu a já jí přejel prsty přes nevyholeného zarostlého bobra.

Péro mi vystřelilo nahoru a čekal jsem, co bude dál. Hela si zvedla levou nohu na postel, roztáhla si chlupatici a já se zabořil dvěma prsty do její rozkvetlé orchideje. Mé prsty se v ní začaly klouzat a poprvé v životě jsem prstoval ceckatou milfku. Teta u toho prstování co pět vteřin zasténala. Začala se na mé prsty napichovat s takovou vervou, že jsem za pár chvil musel přidat další prst. V její jeskyni se klouzaly už tři prsty a stále tam bylo spoustu místa. Levou rukou jsem si stáhl trenýrky a teta mi ho pravou rukou začala hladit, masírovat a přetahovat předkožku přes žalud. Její gigantické cecky se houpaly do rytmu honění, nahoru a dolů. Neuběhlo ani pět minut a do tety jsem strčil čtvrtý prst, to už zrychlila natolik, že to zní začalo cákat jak z fontány. Stála vedle postele a pod ní se tvořila louže nektarů. Její mokrý orgasmus jí stékal po stehnech a čím více jsem zrychloval v prstování její zarostlé kundy, tím více ze sebe pouštěla milostných šťáv. Vzápětí přišel bouřlivý zralý orgasmus a stříkala z kundy, až na moji tvář. Celého mě pokropila. Vytáhl jsem mokré prsty z její kundy, abych ochutnal její kundí pižmo. Chutnala fantasticky a po sexu.

Teta se pak svalila na postel na záda, rozvalila se a čekala, jestli ji začnu mrdat nebo se už k ničemu nebudu mít. Samozřejmě jsem na ni skočil a čurák si to zamířil, přímo do její zarostlé bambeřice. Ohrnoval jsem se v její nejmokřejší kundě a cítil, jak mi v koulích tlačí sperma a chtělo by ven. To už mi teta sahala na šulína a pokaždé když z ní vyjel, ho krásně pohonila a znovu si ho do sebe zavedla. Stále mi opakovala, jaký jsem nejlepší milenec, že měla přede mnou spoustu šoustačů, ale já jsem top jednička. Cecky jí lítaly ze strany na stranu a já na tetu mluvil chvilku česky, chvilku anglicky. Chválil jsem její huge bounce boobs, nádherně jí hopsaly jako nějaké mature, milf pornoherečce. Takový velký mega dudy a hairy pussy, tak na takový film s mojí tetou, jak ji prcám, by se podíval každý mladý i starý nadrženec. Škoda, že jsem u toho šoustání nezapnul kameru na mobilním telefonu. Mohl jsem to dát na nějaký adult porno web, aby se i ostatní kluci koukli, jakou mám skvělou kozatou tetičku.

nahé tělo

Helča se mi zaryla nehty do zad a zařvala „pořádně mi tu neoholenou kundu napumpuj spermatem“. Jak to dořekla z koulí se mi vyvalilo snad litr horkého mlíčí a já jí začal oplodňovat. Toho bylo tolik, že se pod tetiným zadkem udělala kaše smíchaná s jejím kundím výtokem. Jako, co je moc, to je moc. Tohle jsem nečekal ani ve snu. Odpadnul jsem přímo na Heleniny obří dudy, ona si mě ještě v sobě několik minut držela, aby z ní mé péro nemohlo vyjet a pak mi do ucha zašeptala „Davčo neberu žádnou ochranu proti otěhotnění, neudělala jsem to naschvál, ale udělala jsem to proto, protože chci mít s tebou dítě!“. Podíval jsem se jí do očí a moje napolo povadlé péro se zvedlo a začalo druhé kolo. Pomalu jsem začal přirážet a teta sténala jak smyslů zbavená. Stále mi šeptala, jaký mám krásný penis, jak do ní hluboko zajíždím, a zastavuji se až na děložním čípku. Za pár minut jsem do ní nastříkal druhou dávku středozemního egyptského ejakulátu. Asi to udělalo to podnebí a relax u teplého moře, ale tolik mrdky co se v mých koulí za tu chvilku vytvořilo, tak to jsem opravdu nečekal. Hela mě objala nohama a poslední kapky spermatu jsem vyždímal z mé tlusté klobásy do její nevyholené bobří pokladničky.

Za pár minut mě tetička pustila ze sevření nohou, otočila se zadkem ke stěně, opřela se nohama o zeď, zvedla prdel a chlupatou kundičku do vzduchu a takhle tam ležela snad deset minut. Po pár minutách jsem se jí zeptal, zda takto po večerech relaxuje, ale že ne, že chce, aby to všechno sperma vydrželo co nejdéle v její buchtě, aby na sto procent otěhotněla.

Asi mě ta její erotická poloha nějak navnadila, a začal jsem jí lízat její mokrou spermovanou chlupatou kundičku a svým povadlým pérem jsem jí bimbal před tváří. Hela toho využila, a rovnou se mi přisála k vocasu a začala mi ho kouřit. Netrvalo dlouho a teta začala stříkat mokrý orgasmus do mé tváře a já se pochlapil, a třetí dávku jsem jí vypustil přímo do její mlsné tlamičky. Pár minut potom jsme si dali sprchu, lehli si na postel a usnuli za pět minut.

Když jsme ráno uviděli tu spoušť na prostěradle, teta se začala smát, a že to prostěradlo přemáchne ve sprše a nechá to na sušáku uschnout. Ten den jsme dali na dveře pokoje nerušit. Dalších pár dní jsem s tetou prošukal všechny neřestné večery i milostná rána. Tohle byla moje nejlepší dovolená. Po návratu do Čech se teta Hela přestěhovala ke mně domů, její byt jsme začali pronajímat a za devět měsíců se nám narodil syn. Už plánujeme svatbu a další dovolenou u moře. Hela je sice o osmnáct let starší než já, ale komu to vadí?

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky?

A už jste někdy navštívili AMATERI A SEX DOMA webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

4.9/5 - (8 votes)